O společnosti

Společnost XENIUM Europe s.r.o. byla založena roku 2009 a zaujímá na trhu významné postavení v oblasti LED technologií. Dále se specializuje na komplexní služby v oblasti energetiky se zaměřením na obnovitelné zdroje energie (OZE), zejména na fotovoltaiku.

Mezi hlavní priority patří individuální přístup k zákazníkovi včetně pružného řešení jeho požadavků, odborné řízení projektu, energetický a ekologický přínos. Základním kamenem společnosti je seriózní a profesionální přístup. Každý projekt jsme schopni nejen předem důsledně naplánovat, ale především komplexně realizovat s minimální součinností zákazníka. Kromě České republiky působí společnost také v zahraničí.

VIZE A CÍLE

Nadále máme ambice působit jako kvalitní, spolehlivý a inovativní dodavatel LED svítidel XENIUM® a jednotlivých řešení s těmito produkty pro širokou škálu zákazníků. Rádi bychom rovněž navázali na kvalitní záruční a pozáruční servis a dále tyto služby zdokonalovali. Společnost hodlá expandovat také v oblasti energetiky a úsporných opatřeních a to nejen v České republice, ale také na Slovensku, v Polsku, Balkáně a Ukrajině. Významných pozic a ekonomických výsledků plánujeme dosáhnout především využitím dosavadních zkušeností získaných v letech minulých.